Elektrikář Tomáš Wojnar

Práci elektrikáře se věnuji od roku 2004, po ukončení střední školy. Mám za sebou odpracováno téměř 9 let ve stavební firmě. Poté jsem začal pracovat jako ELEKTRIKÁŘ OSVČ pro firmy a běžné zákazníky. Mám za sebou řadu novostaveb a rekonstrukcí. 

Mým cílem je řádně odvedená práce a používání komponentů do rozvaděčů, samotné rozvaděče, vypínače a zásuvky v nejvyšší kvalitě. Komponenty do rozvaděčů dávám v rozumné míře pro co nejlepší uživatelský komfort. Zásuvky, vypínače a osvětlení realizuji vždy po dohodě se zákazníkem.

Používám kvalitní, ale cenově dostupné materiály značek: Jablotron, ABB, Legrand, Schneider, Eaton, Hager a OEZ Letohrad

Ukázku některých prací si můžete prohlédnout níže.

Pro orientaci, kolik Vás budou stát moje služby.

Cena PRÁCE se pohybuje okolo 450 Kč / 1h + doprava 10Kč / 1km. V rozsahu nad 6h práce. Ceny bez DPH.

Cena práce a SERVIS se pohybuje okolo 650 Kč / 1h + doprava 13 Kč / 1km v rozsahu do 6h práce. Ceny bez DPH.

Cena práce ÚPRAVY, VÝMĚNA ROZVADĚČŮ se pohybuje okolo 700 Kč / 1h + doprava 13 Kč / 1km v celém objemu práce. Ceny bez DPH.

O víkendech a státních svátcích práce a servis po dohodě.

Servisní zásah okamžitý na vyžádání, nebo na konkrétní hodinu 2800 Kč + doprava 20 Kč / 1km. V ceně hodina práce, každá další započatá 1800 Kč. Ceny bez DPH.

Realizace zakázek je zpravidla v ceně za dílo, jen výjimečně v hodinových sazbách. Při větší objednávce prací se cena určuje vždy individuálně.

Neváhejte mne kontaktovat na telefonním čísle +420 724 719 694, nebo emailu info@elektrikar-wojnar.cz

 

Have you heard of bitcoin roulette and don't know what it is? Then it's time to play and win!
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.